T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

ŞIRNAK İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜMÜZ SELMAN DEMİREL ŞEHRİ NUH ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNE 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' ZİYARETİ

Yayın Tarihi : 24.11.2021

Şırnak İl Tarım ve Orman Müdürümüz Selman DEMİREL, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Şırnak Merkezde bulunan Şehri Nuh Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

İl Müdürümüz Selman DEMİREL; "Sevgi, Şefkat ve fedakarlık mesleği olan öğretmenlik, ülkemizin muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkması ve uluslararası camiada saygın bir ülke haline gelmesi için şüphesiz en önemli meslek gruplarının başında gelmektedir. Öğretmenlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de olağanüstü gayret ve çabalarla yurdumuzun her köşesinde mücadele etmekte ve milletçe çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmak için kararlılıkla yürümektedirler. Bu sonsuz fedakarlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimizin haklarını ödemek mümkün değildir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi ve görevi başında şehit olan tüm öğretmenlerimizi rahmet, şükran ve minnetle yâd ediyor, ülkemizin her köşesinde büyük bir özveriyle görevlerini ifa eden sevgili öğretmenlerimizin bir kez daha "24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.

Ziyarette İl Müdürümüz Selman DEMİREL'e İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Vekili Süleyman BABAT ve Ziraat Mühendisi Beyza TAŞ eşlik etti.

 Şehri Nuh Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Furkan ÇALIŞ ve Öğretmenler, ziyaretlerinden dolayı Şırnak İl Tarım ve Orman Müdürümüz Selman DEMİREL'e teşekkür etti. DEMİREL ise Okul Müdürü Furkan ÇALIŞ'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek eğitim-öğretim çalışmalarında kolaylıklar diledi.